SCITEC 100% Creatine Monohydrate

Maisto produktas milteliais

SCITEC 100% Creatine Monohydrate sudėtyje yra tik grynas (be jokių priemaišų) kreatino monohidratas – labiausiai ištirta ir plačiausiai naudojama kreatino forma.

Daugiau informacijos apie produktą galite rasti gamintojo puslapyje:

https://scitecnutrition.com/creatine-monohydrate/scitec-nutrition-100-creatine-300-gr-p2164

 

Grynasis kiekis: 300 g (60 porcijų).

Maistinė vertėPorcija 5g

Kreatino monohidratas

   iš kurio kreatinas

5000 mg**

4420 mg**

**Referencinė maistinė vertė nenustatyta

Sudedamosios dalys: Kreatino monohidratas.
Dėmesio! Pagaminta naudojant įrenginį, kuris apdoroja pieno, kiaušinių, sojos, riešutų produktus, žuvį ir vėžiagyvius, gali būti jų pėdsakų.

Vartojimas: Produkto vartojimo dozė priklauso nuo žmogaus kūno masės. Norėdami sužinoti tikslią vartojimo dozę,savo kūno svorį padalinkite iš 3. Gausite kreatino kiekį gramais, kurį turite suvartoti per dieną “įkrovos fazėje” pirmąją savaitę. Praėjus šiam periodui vartokite ne daugiau, kaip pusę šio kiekio per dieną. Vartoti į tuščią skrandį, po treniruotės, su paprastaisiais angliavandeniais. Kiekvienai 5 gramų porcijai turi tekti 400 ml skysčiųNegalima vartoti daugiau kaip 10 gramų vienu metu, išskaidyti dozę dienos eigoje. 3/4 kaušelio miltelių – 5 g kreatino (1 porcija).

Įspėjimai! Neviršyti rekomenduojamos paros normos! Svarbu sveika ir subalansuota mityba. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Jei esate nėščia, planuojate pastoti ar maitinate krūtimi, prieš vartodami šį produktą pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu. Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prieš pradedant vartoti, rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Scitec Kft., 2120 Dunakeszi, Csörsz árok köz 2, Hungary

Kilmės šalis: Vengrija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Scitec 100% Creatine Monohydrate 300 g.”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Scitec 100% Creatine Monohydrate 300 g. Scitec 100% Creatine Monohydra...

22.10 

arba