Ryderwear Waistband Capris Coral (Timpos)

34,89

Išvalyti

Produkto kodas:

ad_918

Kategorija:

Aprašymas

Sizing Chart
 XSSMLXL
US/CAN246810
UK/AUS68101214
EUROPE3436384042
BUST CM81869196101
BUST INCH3133.935.837.839.8
WAIST CM6166717681
WAIST INCH24262829.931.9
HIPS CM869196101106
HIPS INCH33.935.837.839.841.7

How to measure yourself

Papildoma informacija

Pasirinkimas

,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ryderwear Waistband Capris Coral (Timpos)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.