1

KOVO – 11 osios LIETUVA ir VYTIS
VYTIS – herbas, VYTIES vėliava yra šimtmečius siekiantys, Lietuvos praeitį simbolizuojantys istoriniai hieraldiniai ženklai, simboliai.
Šią vėliavą , purpuro spalvos lauke su baltu Vytimi, Lietuva turėjo jau 600 metų. Ją žinojo visa kilmingoji Europa, pradedant nuo Romos imperatorių ir baigiant smulkiaisiais bajorais… Naujausiomis rastomis žiniomis VYTIS yra minima ir aprašyta 425 m. Filostorgijaus "Pradžios knygoje". Antikinis Kaunius yra dabartinėje Italijoje, Adrijos jūros pajūryje, Ancona uoste!
"Pasaulį valdo simboliai, o ne žmonės ir įstatymai" – įžymusis mąstytojas Konfucijus.
Atkūrus nepriklausomybę 1990-03-11, buvo įteisintas kaip oficialus Lietuvos valstybės istorinis herbas VYTIS – Baltasis Sidabrinis raitelis, kurio pagrindu tapo lietuvių skulptoriaus Juozo Zikaro 1925 m. monetoms sukurtas VYČIO atvaizdas, geriausiai atspindėjęs tikrąją VYČIO – Tėvynės gynėjo ištikimybę, jėgą, drąsą teisingumą, nuojautą ir išmintį – esmę! Sidabrinis raitelis su Žalvario papuošimais! Žaliasis dažnis – mūsų gimtosios kalbos dažnis. Žalvaris – žalį varanti jėga. Tai gimtosios kalbos atpažinimo raktas!
VYTIES herbas, VYTIES Vėliava – suverenios, savavaldės, laisvos Valstybės ir tautos ženklas, šventas Valstybės simbolis, puikiai iliustruoja Lietuvos – garbingos, drąsios šalies įvaizdį.
Vyties Vėliava, ne tik atspindi tautos charakterį, bet ir nusako ateities vizijas!
Ne politikai lemia, bet Tauta nusprendžia, kad ji Valstybė. Turime suprasti ir tikėti, kad Lietuvių Tauta turi galią spręsti savo Valstybės klausimus. Mes patys atsakingi už savo vidinį pasaulį, savo vidinį aš. AŠ – šeimininkas, aš – karalius ir pats sprendžiu!
Negalime leisti būti veikiami!
Ženklai – simboliai yra negailestingi – jie spinduliuoja tą dvasią, tą esmę, kuriai iš tiesų atstovauja. Ir reikia nemažai jėgų ir pastangų, norint jų spinduliavimui atsispirti, nuolat jį kaip nors sau išaiškinti. Mums įvestos svetimos mūsų kilčiai AUKSINĖS/MĖLYNOS, GELTONOS/MĖLYNOS spalvų deriniai, kuria mums kenksmingą energetiką. Tai yra Asmenybių ARDOS, IŠVARTOS, BUKINIMO, PAVERGIMO, IŠSIGIMIMO ypatybes kurianti šių spalvų jėga.
Valstybės simboliai rodo Valstybės Kilmę/Kiltį Visatos atskaitos sistemoje, bet ne buitinę prasmę. Saikų matai yra galinga Jėga. Pagal Protėvių paliktą Tikėjimo matematinę sistemą, vėliavos matuojamos santykiu 2:1, kuria stiprų Darnos, susitelkimo energetinį lauką. Tai yra mūsų Kilties pamatai. Kitų išmatavimų vėliavos pas mus neturi galios, nes neatitinka Visatos dėsnių!
Mums mūsų Protėviai paliko tauraus gyvenimo priesaką ir nuorodą žengti Doros ir Darnos keliu, nes: "Valstybės ženklai SAVIEMS TAUTIEČIAMS yra kaip kelrodė žvaigždė, kasdienio gyvenimo PAMATAS ir NUORODA!" Lydės Sėkmė!
Apginkime ir išlaisvinkime savąją VYTĮ -Baltąjį sidabrinį raitelį laisvam ir veržliam

 

Dydis: 100 x 200 cm;

Medžiaga: itin aukštos kokybės audinys;

Gamybos būdas: spausta šilkografijos būdu;

Tvirtinimas 2 viename: su kišene ir raišteliais (tinka kabinti ant koto ir tvirtinti prie stiebo karabinų);

Atsiliepimai

There are no reviews yet

Būkite pirmas aprašęs “Tikroji Vyčio vėliava 100×200 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked

Overall rating*
0/5
* Rating is required
Kaip vertinate įsigytus produktus bendrai?
0/5
* Rating is required

Q & A

There are no questions yet

Ask a question

Your question will be answered by a store representative or other customers.

Thank you for the question!

Your question has been received and will be answered soon. Please do not submit the same question again.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Add an answer

Thank you for the answer!

Your answer has been received and will be published soon. Please do not submit the same answer again.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Pradėti
Sportofaze.lt admin
Sveiki
Kuom galėtume padėti?