EFX Sports Kre Alkalyn Powder 

Maisto produktas milteliais

 

Kreatino maisto papildai yra netik vieni perkamiausių, bet ir efektyviausių. Todėl rinka yra perpildyta šiais produktais. Kol vieni renkasi įprastą kreatino monohidratą, kurio išgavimas yra gana paprastas, kiti renkasi Kre-Alkalyn patentuotą vardą. Šios serijos kreatinas pasižymi viena išskirtine savybe – sugebėjimu išlikti stabiliu skrandžio rūgštyje, dėka teisingo pH lygio. Visą tai netik apsaugo skrandį nuo dirginimo, tačiau yra ir sustabdomas kreatino virtimas į kreatininą. Kreatininas – molekulė, kuri patekusi į raumeninius audinius ima užlaikyti vandenį juose. Tai ypač nėra palanku kovotojams ar kitiems atletams, puoselėjantiems itin liesą raumeninę masę. Tačiau EFX Kre-Alkalyn, kurioje esanti teisinga pH formulė visiškai sustabdo kreatino virtimą į kreatininą, ko pasekoje dingsta ir vandens kaupimąsis raumenyse, o jėgos ir liesos raumeninės masės efektas pasiekiamas toks pat, arba net geresnis lygnant su įprastu kreatino monohidratu.

EFX Sports įsipareigojo savo sudėtyje naudoti tik originalią, Amerikietišką formulę U.S. Patent #6,399,661, kuri buvo studijuota nekartą ir pagrįsta daugelio realių tyrimų, kaip veiksminga.

 

Grynasis kiekis: 100 g (66 porcijos)

Maistinė vertė

1 porcija (1,5 g – 1 samtelis)

Kre Alkalyn (buferinis kreatino monohidratas) U.S. Patent #6,399,661

1500 mg

Sudedamosios dalys: buferinis kreatino monohidratas (kre-alkalyn) U.S. Patent #6,399,661.

Vartojimas: 1 samtelį produkto (1.5 g.) per dieną 30min.prieš treniruotę. Išmaišykite su 100-150 ml. vandens.

Įspėjimai! Neviršyti rekomenduojamos paros normos! Svarbu sveika ir subalansuota mityba. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Jei esate nėščia, planuojate pastoti ar maitinate krūtimi, prieš vartodami šį produktą pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu. Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Super Discount Supplements, Suite 2, 681 Pittwater Road, Dee Why    NSW   2099. Australia

Kilmės šalis: JAV

Pasirinkimas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “EFX Sports Kre Alkalyn Powder 100 g.”

Your email address will not be published. Required fields are marked

EFX Sports Kre Alkalyn Powder 100 g. EFX Sports Kre Alkalyn Powder ...

28.75 

arba