fbpx

1. Naudodamiesi puslapio kairėje esančiomis prekių kategorijomis arba paieškos laukelyje įvedę norimos prekės pavadinimą išsirinkite prekes; pasirinkite norimą pirkti prekių kiekį bei savybes ir spauskite mygtuką „Į krepšelį“; taip galite išsirinkti vieną ar daugiau prekių;

 

2. Toliau pasirinkite jums priimtiną prekių pristatymo bei apmokėjimo būdą, susipažinkite su pirkimo taisyklėmis ir varnele pažymėkite, kad su jomis susipažinote ir sutinkate.

 

3. Patikrinkite ar visa užsakymo informacija teisinga ir paspauskite „Patvirtinti užsakymą“.

1. Pasirinkus pristatymą kurjeriu (į namus ar darbo vietą) ar į OMNIVA paštomatą, užsakytos prekės pristatomos per 1 – 2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Jei už prekes sumokėsite iki 12 val. užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną.

 

2. Pasirinkus pristatymą paštu prekės pristatomos per 2 – 3 darbo dienas po apmokėjimo.

1. Paysera.lt elektroninės bankininkystės sistema iš bet kurio Lietuvos banko;

 

2. Banko pavedimu (artimiausiame banko skyriuje ar Jūsų banko savitarnos svetainėje);

 

3. Grynais arba kortele kurjeriui, pristatymo metu (ši paslauga papildomai kainuoja 2,00 €);

 

4. Visa/MasterCard debit/credit mokėjimo kortelės;

Taip, prekes galite užsakyti elektroniniu paštu info@sportofaze.lt arba telefonu +37067946265.

 

Prekių užsakymai telefonu priimami I-V 10-18 val.

Prekių pristatymas Lietuvoje kai užsakymo vertė iki 70 €kainuoja 2,90 €. Jeigu užsakymo vertė daugiau nei 70  pristatymas NEMOKAMAS.

 

Prekių pristatymas Latvijoje ir Estijoje iki 70 € kainuoja 4,30 €. Jeigu užsakymo vertė daugiau nei 70  pristatymas NEMOKAMAS.

1. Už prekes galite apmokėti Maxima kasose (reikia pasirinkti pirmą mokėjimo būdą, kur būsite nukreipti į mokėjimai.lt sistemą. Čia pasirinkite maximos simbolį, atsispausdinkite sąskaitą ir apmokėkite maxima kasoje).

 

2. Taip pat už prekes galite sumokėti kurjeriui. Tokiu atveju susieikite su mumis, parašydami norimus produktus, adresą bei telefono numerį. Susieksime su Jumis ir aptarsime pristatymo detales.

Susisiekite su mumis el paštu: info@sportofaze.lt arba skambinkite +37067946265